KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8293070
nr 829 3070
Akvarell
Anne-Marie Hedström, komposition, signerad, motivets mått: 67x52
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:28:18
23/5 21:54:54